Alaska

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Alaska

Īpašums pārdošanā Aļaskā

Aļaska atrodas Ziemeļamerikas ziemeļu galā. Galvenās nozares valstī ir saistītas ar zvejniecību, dabas gāzi un naftas rūpniecību, bet militārās bāzes operācijas un tūrisms arī ir nozīmīga valsts ekonomikā.

Tās ir arī viena no divām valstīm, ar kurām Hawaii neietilpst tā sauktajās Amerikas Savienotajās Valstīs.

Tieši šī iemesla dēļ Aļaskas nekustamo īpašumu tirgus svārstās, pamatojoties uz šo nozaru izturību.

Bezdarba līmenis Aļaskā ir augstāks nekā valsts vidējais rādītājs, bet nabadzības ziņā valsts ir 8. vietā.

Alaska darba tirgus līdz 2024. gadam palielināsies par aptuveni 6% no tās stāvokļa 2014. gadā. Tas neapšaubāmi veicinās veselīgu nekustamo īpašumu tirgu un palielinās īpašuma skaitu, kas tiks pārdots Aļaskā.

Nekustamā īpašuma tirgus Aļaskā ir notikušas dažas izmaiņas, un tas dzīvo ar virkni pozitīvu lietu, kas turpināsies nākamajos dažos gados.

Šī iemesla dēļ tagad ir laiks iegādāties īpašumu pārdošanai Aļaskā. Mājokļu inventarizācijas trūkums bieži rada mājokļu vērtības pieaugumu. Ir iespējams sagaidīt, ka šī tendence turpināsies līdz 2020. gadam nekustamo īpašumu tirgū Aļaskā, tāpēc viss, kas tika pārdots pirms tam, varētu labāk novērtēt vērtību.

Īpašumu piedāvājums pārdošanai Aļaskā ir daudzveidīgs. Aļaskā ir daudz ko piedāvāt, ņemot vērā faktu, ka pēc teritorijas tā ir lielākā valsts Savienotajās Valstīs.

Ankoridža ir lielākā pilsēta Aļaskā. Ankoridža ir slavena ar savu skaisto ainavu, it īpaši ziemā.

Anchorage ir nosaukta par vienu no 10 labākajām ziemas pilsētām ar Livability. Anchor ir Iditarod Trail Dog Sled rase un Alaska State Fair, kā arī veselīga ekonomika, bagāta nozarēs un līdzsvarots nekustamo īpašumu tirgus.

Otra populārākā Aļaskas pilsēta ir daudz mazāk apdzīvota nekā Ankoridža. Faktiski tas ir Džona, Aļaskas galvaspilsēta. Juneau hostings 32 000 cilvēku.

Juneau ir augstāka pārdošanas cena mājās nekā Anchorage, bet tai ir arī augstāks vidējais ienākums.

Aļaskas nekustamā īpašuma tirgus tendences

Alaska nekustamo īpašumu tirgus ir gadījums ar vienģimenes mājām, kas pieejamas visu 2020. gadu, un tas palielinās īrnieku īpatsvaru un jaunu divstāvu un daudzdzīvokļu ēku būvniecību.

Tā kā Aļaska ir tik unikāla, ārēji faktori, visticamāk, negaidīti neiedarbosies.

Aļaska ir skaista valsts ar pastāvīgi augošo tirgus un mājokļu ekonomiku. Ja jūs domājat iegādāties īpašumu pārdošanai Aļaskā, jums vajadzētu apsvērt visus iepriekš minētos faktorus.

2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB